WYDZIAŁ INWESTYCJI, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I INFRASTRUKTURY
- Piotr Bauer - podinspektor
- Marcin Buczyński – podinspektor
- Aleksandra Fabisiak - referent
- Sylwester Kacperski - podinspektor
- Adam Kotarski - inspektor
- Marzena Kowalik - podinspektor
- Grażyna Popczyńska - główny specjalista
- Paulina Skórska-Pabich – pomoc administracyjna
- Izabela Zalewska-Piestrzeniewicz - inspektor
- Julita Zatorska - referent
WYDZIAŁ ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA
- Joanna Brzózka - podinspektor
- Katarzyna Kowalczyk - podinspektor
- Renata Nastaga - inspektor
- Michał Pawlak - inspektor
- Anna Rosak - inspektor
- Patryk Szczerba - referent
- Lidia Szydlik - podinspektor
- Joanna Zalewska - podinspektor
WYDZIAŁ ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
- Monika Pawlak - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
- Agnieszka Benedykczak - podinspektor
- Karolina Kubiak-Cichy- inspektor
- Irena Olszewska - główny specjalista
- Marta Uryszek - pomoc administracyjna
- Sabina Wiatr-Sularz - podinspektor
- Karolina Wojda - podinspektor
WYDZIAŁ FINANSOWY
- Iwona Stańczyk- Skarbnik Gminy Stryków
- Gabryela Bełdzińska - inspektor
- Bartłomiej Czerwiec - inspektor
- Joanna Czerwonka - inspektor
- Halina Fijałkowska - inspektor
- Małgorzata Jachółkowska - podinspektor
- Martyna Karbownik - podinspektor
- Edyta Kujawiak - podinspektor
- Anna Matuszewska - inspektor
- Karolina Pietrasik - inspektor
- Dorota Przybysz - podinspektor
- Emila Ratajczyk - główny specjalista
- Michał Sędzikowski - referent
- Joanna Witczak- pomoc administracyjna
WYDZIAŁ EDUKACJI, KULTURY I SPORTU
- Leona Winczewska-Wróbel- Naczelnik Wydziału
- Marlena Padiasek - pomoc administracyjna;
- Natalia Siniarska - podinspektor
- Monika Sułek - inspektor
WYDZIAŁ PROMOCJI I ROZWOJU
- Lilianna Jóźwiak-Staszewska - podinspektor
- Edyta Kijak - podinspektor
- Ilona Olczyk - podinspektor
- Robert Pietrasiak - podinspektor
- Anna Sobczyk - podinspektor
- Katarzyna Tomczak - inspektor
WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I SPOŁECZNYCH
- Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału
- Joanna Głowadzka - inspektor
- Dorota Jaworska- pomoc administracyjna
- Monika Kalinka - inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Społecznych, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
- Anna Majchrzak - inspektor
- Monika Zaborska - Zastępca Kierownika USC
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO-GOSPODARCZY I KADR
- Aneta Jędrzejczak - Sekretarz Gminy Stryków
- Anna Góralczyk- podinspektor
- Anna Jóźwiak - podinspektor
- Maciej Kaczmarek - starszy informatyk
- Wioletta Makówczyńska - sekretarka
- Tomasz Piestrzeniewicz - starszy informatyk
- Kamila Rosińska- sekretarka
- Arkadiusz Szkupiński - specjalista
- Ewa Tomczak- inspektor
SAMODZIELNE STANOWISKO DS. WOJSKOWYCH I OBRONY CYWILNEJ
SAMODZIELNE STANOWISKO - AUDYTOR WEWNĘTRZNY
Numery telefonów
Metadane | Drukuj | Historia zmian |
Metadane
Źródło informacji: | Tomasz Piestrzeniewicz |
Data utworzenia: | (brak danych) |
Wprowadził do systemu: | Tomasz Piestrzeniewicz |
Data wprowadzenia: | 2015-05-05 11:28:39 |
Opublikował: | Tomasz Piestrzeniewicz |
Data publikacji: | 2015-05-05 11:29:16 |
Ostatnia zmiana: | 2024-03-12 08:46:11 |
Ilość wyświetleń: | 16350 |