Kierownictwo Urzędu:
- Witold Kosmowski - Burmistrz Strykowa
- Tamara Barańska-Kiemaczyńska - Zastępca Burmistrza Strykowa
- Aneta Jędrzejczak - Sekretarz Gminy Stryków
- Iwona Stańczyk - Skarbnik Gminy Stryków
Naczelnicy Wydziałów:
- Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
- Leona Winczewska-Wróbel - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
- - Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju
- Monika Pawlak - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
Pozostali pracownicy
Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury:
- Piotr Bauer - podinspektor
- Marcin Buczyński – podinspektor
- Aleksandra Fabisiak referent
- Sylwester Kacperski - podinspektor
- Adam Kotarski - inspektor
- Marzena Kowalik - podinspektor
- Grażyna Popczyńska - główny specjalista
- Paulina Skórska-Pabich - pomoc administracyjna
- Izabela Zalewska - Piestrzeniewicz - inspektor
- Julita Zatorska- referent
Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska:
- Joanna Brzózka – podinspektor
- Katarzyna Kowalczyk - podinspektor
- Renata Nastaga - inspektor
- Michał Pawlak - inspektor
- Anna Rosak - inspektor
- Patryk Szczerba - referent
- Lidia Szydlik - podinspektor
- Joanna Zalewska - podinspektor
Wydział Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami:
- Monika Pawlak - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
- Agnieszka Benedykczak - podinspektor
- Karolina Kubiak-Cichy - inspektor
- Irena Olszewska - główny specjalista
- Marta Uryszek - pomoc administracyjna
- Sabina Wiatr-Sularz - podinspektor
- Karolina Wojda - podinspektor
Wydział Finansowy:
- Iwona Stańczyk - Skarbnik Gminy Stryków
- Gabryela Bełdzińska - inspektor
- Bartłomiej Czerwiec - inspektor
- Joanna Czerwonka - inspektor
- Halina Fijałkowska - inspektor
- Małgorzata Jachółkowska - podinspektor
- Martyna Karbownik - podinspektor
- Edyta Kujawiak - podinspektor
- Anna Matuszewska - inspektor
- Karolina Pietrasik- inspektor
- Dorota Przybysz - podinspektor
- Emila Ratajczyk - główny specjalista
- Michał Sędzikowski - referent
- Joanna Witczak - pomoc administracyjna
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu:
- Leona Winczewska-Wróbel - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
- Marlena Padiasek - pomoc administracyjna
- Natalia Siniarska - podinspektor
- Monika Sułek - inspektor
- Lilianna Jóźwiak- Staszewska - podinspektor
- Edyta Kijak - podinspektor
- Ilona Olczyk - podinspektor
- Robert Pietrasiak - podinspektor
- Anna Sobczyk - podinspektor
- Katarzyna Tomczak - inspektor
Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych:
- Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
- Joanna Głowadzka - inspektor
- Dorota Jaworska - pomoc administracyjna
- Monika Kalinka - inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Społecznych, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
- Anna Majchrzak - inspektor
- Monika Zaborska - Zastępca Kierownika USC
Wydział Organizacyjno - Gospodarczy i Kadr:
- Aneta Jędrzejczak - Sekretarz Gminy Stryków
- Anna Góralczyk - podinspektor
- Anna Jóźwiak - podinspektor
- Maciej Kaczmarek - starszy informatyk
- Wioletta Makówczyńska - sekretarka
- Tomasz Piestrzeniewicz - starszy informatyk
- Kamila Rosińska - sekretarka
- Arkadiusz Szkupiński - specjalista
- Ewa Tomczak - inspektor
Samodzielne stanowisko ds. Bezpieczeństwa Publicznego i Obrony Cywilnej:
- Dawid Lipiński - inspektor
Samodzielne stanowisko – audytor wewnętrzny:
Metadane | Drukuj | Historia zmian |
Metadane
Źródło informacji: | Tomasz Piestrzeniewicz |
Data utworzenia: | (brak danych) |
Wprowadził do systemu: | Tomasz Piestrzeniewicz |
Data wprowadzenia: | 2015-04-02 15:19:08 |
Opublikował: | Tomasz Piestrzeniewicz |
Data publikacji: | 2015-04-03 09:52:02 |
Ostatnia zmiana: | 2024-03-12 08:31:45 |
Ilość wyświetleń: | 31488 |